על המשרד

משרד אדריכלות בתים פרטיים, פרויקטים מסחריים וציבוריים

משרד יבגי-סיטון אדריכלים, נוסד בשנת 2006 וממוקם בכפר סבא. המשרד בבעלות שמעון יבגי וגלי יבגי- סיטון, ועוסק שנים רבות במגוון רב של תחומים, בקני מידה שונים. בבתים פרטיים ועיצובי פנים, במבני ציבור, שכונות מגורים, מבנים מסחריים, משרדים ומבנים מורכבים. אנו בעלי ניסיון וידע רב בבניה אקולוגית, בניה קלה ומתקדמת ובחומרים אלטרנטיביים. אנו מאמינים כי המבנה היינו יצירה משותפת של האדריכלים והלקוחות, מכאן התוצאה ייחודית ומותאמת לדרישות, שאיפות וחלומות של כל משפחה, תוך ראיית הצרכים בהווה ובעתיד. תהליך התכנון של בית מגורים חייב להיות אישי. אנו מקדישים את כל היצירתיות, האכפתיות, הכישרון והניסיון רב השנים בתכנון מקצועי המותאם ומתחשב ביכולות התקציביות. צילום של המשרד

יבגי שמעון: נולד בשנת 1973. אדריכל רשוי, בוגר אוניברסיטת ת"א תואר B.arc - שנת 2000, בעל ניסיון בתכנון נוף ופיתוח (משרד אדר' נוף ברוס לוין), ומבני ציבור (תחנת הרכבת באוניבסיטת באר שבע במשרדו של אדר' דני לזר). ביחד עם אדר' יובל אמיר ז"ל תכנן וניהל את בנייתם של בתים פרטיים, עיצובי פנים של משרדים ומבנים ציבורים.
יבגי סיטון גלי: נולדה בשנת 1974. אדריכלית רשויה, בוגרת אוניברסיטת ת"א תואר B.arc בהצטיינות (2001) ולימודי אומנות. בעלת ניסיון בתכנון נוף , פיתוח ותכנון אורבני (משרד אדר' נוף פרופ' גדעון שריג) , כמו גם תכנון בתים פרטיים ומבנים מורכבים ביחד עם אדר' יובל אמיר ז"ל.
שירן כתריאל: נולדה בשנת 1988. הנדסאית אדריכלות, בוגרת מכללת רופין בהצטיינות (2012) עובדת במשרד משנת 2011
ברנדה מוייגר: נולדה בשנת 1987. הנדסאית אדריכלות, בוגרת שנקר (2013). עובדת במשרד משנת 2015.
תרצה איתיאל: נולדה בשנת 1993: הנדסאית אדריכלות, בוגרת אוניברסיטת אריאל בהצטיינות (2015). עובדת במשרד משנת 2015.