על המשרד

משרד אדריכלות בתים פרטיים, פרויקטים מסחריים וציבוריים

משרד יבגי-סיטון אדריכלים נוסד בשנת 2006, ממוקם בכפר סבא והוא בבעלות אדריכל שמעון יבגי ואדריכלית גלי יבגי-סיטון. המשרד עוסק שנים רבות בתכנון ובעיצוב פנים של מבנים בקני מידה שונים: תכנון ועיצובי פנים של בתים פרטיים, מבני ציבור, מבנים מסחריים, משרדים, שכונות מגורים ומבנים מורכבים. אנו בעלי ידע רב וניסיון בבניה אקולוגית, בניה קלה ומתקדמת ובחומרים אלטרנטיביים.
אנו מאמינים כי המבנה הינו יצירה משותפת של האדריכלים והלקוחות המתגבשת בתהליך של תכנון אישי. אנו מקדישים את כל היצירתיות, האכפתיות, הכישרון והניסיון רב השנים שלנו בתכנון מקצועי המותאם ומתחשב בשאיפות, בחלומות ובדרישות של כל לקוח. דגש רב ניתן לראיית צרכי הלקוח בהווה ובעתיד במסגרת יכולותיו התקציביות. התוצאה היא תמיד ייחודית.


צילום של המשרד


יבגי שמעון: נולד בשנת 1973. אדריכל רשוי, בוגר אוניברסיטת ת"א תואר B.arc - שנת 2000, בעל ניסיון בתכנון נוף ופיתוח (משרד אדר' נוף ברוס לוין), ומבני ציבור (תחנת הרכבת באוניבסיטת באר שבע במשרדו של אדר' דני לזר). ביחד עם אדר' יובל אמיר ז"ל תכנן וניהל את בנייתם של בתים פרטיים, עיצובי פנים של משרדים ומבנים ציבורים.
יבגי סיטון גלי: נולדה בשנת 1974. אדריכלית רשויה, בוגרת אוניברסיטת ת"א תואר B.arc בהצטיינות (2001) ולימודי אומנות. בעלת ניסיון בתכנון נוף , פיתוח ותכנון אורבני (משרד אדר' נוף פרופ' גדעון שריג) , כמו גם תכנון בתים פרטיים ומבנים מורכבים ביחד עם אדר' יובל אמיר ז"ל.
שירן כתריאל: נולדה בשנת 1988. הנדסאית אדריכלות, בוגרת מכללת רופין בהצטיינות (2012) עובדת במשרד משנת 2011
ברנדה מוייגר: נולדה בשנת 1987. הנדסאית אדריכלות, בוגרת שנקר (2013). עובדת במשרד משנת 2015.
תרצה איתיאל: נולדה בשנת 1993: הנדסאית אדריכלות, בוגרת אוניברסיטת אריאל בהצטיינות (2015). עובדת במשרד משנת 2015.